O nas

Laboratorium materiałów budowlanych jest akredytowanym przez PCA laboratorium badawczym i zajmuje się badaniami rur z tworzyw sztucznych oraz wykładzin renowacyjnych. Wykonuje też badania wytrzymałościowe i chemiczne betonów a także analizy, opinie oraz ekspertyzy techniczne.

Czym się zajmujemy

Badanie rur z tworzyw sztucznych oraz wykładzin renowacyjnych

Badanie wytrzymałościowe i chemiczne betonów i zapraw

Analizy, opinie oraz ekspertyzy techniczne

Nasze Laboratorium

Laboratorium materiałów budowlanych zostało założone w 2010 roku i już od samego początku swojej działalności rozpoczęło świadczenie usług w zakresie badań wykładzin renowacyjnych CIPP, rur tworzywowych oraz betonu.

Dodatkowo w ofercie znalazło się wykonywanie analiz, ekspertyz i opinii technicznych w zakresie budownictwa oraz obiektów infrastruktury nadziemnej i podziemnej.

W 2017 roku laboratorium uzyskało akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA) na wykonywanie akredytowanych badań wytrzymałościowych wykładzin renowacyjnych CIPP, innych kompozytów żywicznych, tworzyw sztucznych oraz betonu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i omówienia zakresu badań jaki Państwo potrzebują wykonać. Wierzymy, że staniemy się Państwa wieloletnim partnerem w zakresie usług laboratoryjnych.